Sasori and Deidara

27. srpna 2009 v 23:12 | neki-chan |  Naruto povidky
Bude to takove kratshi protozhe se nudim a nemam co delat je veczer a ja si tady vylivam srdiczko...chci mangu Gravitation 2 a uzh jsem navshtivila vshechny knihkupectvi v okoli a nic...dale mamka ma kecy proti visual kei ja sice mam radshi Oshare kei ale prhece dale mi hraje do ushi An cafe no jo no...newm prhedem co to bude tu ta povidka a jestli bude yaoi nebo ne...proste neco kratkeho z nedy a naprosteho zoufalstvi....je tma a ja jsem spishe to svetlo tak se nedivte zhe mne zhere pochmurna nalada....Gomen ale newm co se z toho vyklube...Seděl jsem a mé modré oči se upíraly do ohně, který nějak bral sílu hořet i v tom větru a naprostém chladu, který protkal mou kůži bolestivou jehlou a ledovou nití.Čekal jsem na svého partnera, ale zatím marně.Nevím kam šel a nevív proč a jak.On mi důvod našeho rozdělení neřekl jen odešel a mne tu nechal.

Ledový vítr si hrál s ohněm a vytvářel užasné obrazce na stěnách jeskyň.Jindy bych tento jev obdivoval, ale dnes, v tuto hodinu, minutu, sekundu jsem byl ochromen mrazem natolik, že mne nezajímal ani jev v mých očích, kde se odrážel oheň a mísil tak dvě nespojitelné barvy.Byl sem natolik mimo a usínal i když jsem věděl, že mne to bude stát život, ale neměl jsem naději, nevěřil jsem.

Najednou mne objali nečí ruce a mým tělem se rozlilo nepředstavitelné teplo a přinutilo mě to zůstat vzhůru.

Sasori mi zvedl hlavu a hodnou chvíli pozoroval souhru barev v mých očí.Lehký úsměv, který mu hrál na rtech mne naprosto oddělil od reality.Nevnímal jsem bouři venku ani chlad a ledový dech větru.

Teď jsem tu byl jenom já, Sasori a ten nádherný pocit uvolnění a tepla.Moje modré oči upírali prosebný pohled do těch jeho červených.Toužil jsem po teple a on mi vyhověl.

Objal mne a hlídal.Cítil jsem pocit bezpečí.Jeho náruč byla jemná jako křídla motýlů, které jsem tak rád pozoroval a přitom silná jako zbraně, které jsme již tolikráte zabodli do soupeřova těla.

Pocit, pocity, emoce, neměl bych je mít, ale když ono to nejde.Nedokážu být bezcitný, vždyť i zloba a touha jsou emoce.

Nyní jsem mohl sledovat obrazce vytvářené chvějícím se ohněm, ale ne na Zdi, ale v očích mého, mého...jak ho po dnešku nazvat?Partnerem, přítelem nebo...nebo nečím víc?

Nedokážu popsat ten pocit, ale věděl jsem, že to teplo nevyvolává jenom jeho tělo, nýbrž on sám.

Nevím co tenkrát večer ke mě cítil nebo proč to udělal, ale tehdy jsem usínal s pocitem, který bych rozhodně mít neměl.Nevím jak se ke mně bude chovat až se zítra probudím nebo jak se budu chovat já.Ovšem tehdy jsem usínal bez jakýhkoliv starostí a jen jsem doufal, že to není naposled co ten hřejivý pocit prožívám celým tělem i duší.

Tu noc jsi mi zamíchal pocity Sasori a já jsem měl v sobě zmatek.Nevím co jsem tehdy cítil.Nevěděl jsem co bude dál, ale tato chvíle bude navždy jak v mysli tak v srdci a tehdy mi z úst vyšla ta slova.Ta slova o kterých jsem pochyboval, že někdy řeknu.Miluji tě...a pak si mne vzal sen a spánek, ketrý nevěděl co se ti honí hlavou.

Co bude nevěděl jsem...a pořád nevím a vědět nebudu....
Tak uzh musim jit a pokud chcete pokraczko nebo to ma byt jednorazovka to rozhodnete vy...jinak to ted pishu vyjmeczne protozhe je veczer a neni takove horko, kdy mi nejdou psat povidky...tak pishte konemtiky at vim jestli mam pokraczovat nebo zustat u jednorazovky tak zatim SAYONARA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kitsune-sama tvá temnota Kitsune-sama tvá temnota | Web | 28. srpna 2009 v 10:11 | Reagovat

Jen se vypiš ze špatné nálady pomáhá to. Mnohokrát jsem psala povídku jen tak pro sebe a vložila jsem do ní spousta citů bohužel ale byla nudná tak jsem jí smazala.
A s toho si nic nedělej mojí mámě se víc líbí oshare kei ale já jsem visual kei tak mám celkem peklo alespon že mi se navzájem podpoříme oshare kei totiž k tobě naprosto sedne.
A ta povídka je krásná taková procítěná pokud budeš mít náladu určitě pokračuj. ;)

2 Neki-chan-majitelka blogisku Neki-chan-majitelka blogisku | Web | 28. srpna 2009 v 13:11 | Reagovat

tak ok zitra by me meli probut v 5 hodim rano a ja bych mela psat

3 terkic terkic | Web | 28. srpna 2009 v 17:07 | Reagovat

je to opravdu moc krásné:)

4 Kee-chan Kee-chan | Web | 29. srpna 2009 v 22:06 | Reagovat

Jůůů... tak to bylo super hezký ^^
PS: ty máš ráda Deideie?

5 Jana Jana | Web | 21. prosince 2009 v 15:33 | Reagovat

moc pěkný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama